Na czym polega deratyzacja? Zalety i sposoby wykonania

Blog

Co to dokładniej jest deratyzacja?

Deratyzacja to metoda pozwalająca na skuteczne zwalczanie wszelkiego rodzaju gryzoni. Jest to usługa polecana szczególnie osobom, które borykają się z nieruchomościami zasiedlonymi przez szczury lub myszy, których niezwykle trudno jest się pozbyć. Sama deratyzacja polega na wykorzystywaniu różnych metod, które nie tylko pozwalają na całkowite pozbycie się gryzoni, ale i usunięciu ich siedlisk, co wykluczy ich powrót w przyszłości.

Po co zwalcza się myszy i stosuje odszczurzanie?

Pozbycie się wszelkich gryzoni, to dla wielu osób jedyny sposób na przywrócenie normalnego życia. Te szkodliwe stworzenia zamieszkujące wszelkiego rodzaju budynki i pomieszczenia potrafią wyrządzić wiele szkód oraz przenoszą mnóstwo groźnych chorób i bakterii. Najczęstszymi nosicielami chorób są szczury, które mogą być zarażone nawet takimi chorobami jak dżuma, włośnica czy gorączka szczurza. Dlatego ich ugryzienie może być niezwykle niebezpieczne. Oprócz tego przeciętny szczur pochłania około 20 gram pożywienia dziennie oraz wydala około 20 grudek kału i 15 mililitrów moczu. W przypadku dużych kolonii możemy więc mieć do czynienia nie tylko z samymi chorobami, ale i ubytkiem żywności oraz sporym zanieczyszczeniem terenu.

Usługa zwalczania myszy oraz odszczurzania jest więc sposobem na przywrócenie równowagi. Chroni nie tylko przed utratą żywności, zanieczyszczaniami, chorobami ale i wszelkiego rodzaju uszkodzeniami spowodowanymi obecnością gryzoni. Deratyzacja pozwala na zachowanie bezpieczeństwa oraz jest jedną z podstaw jakości stosowanych szczególnie w biurach jak i budynkach branży spożywczej.

Na co zwrócić uwagę podczas szukania firmy oferującej zwalczanie myszy oraz odszczurzanie?

Jeżeli w naszym mieszkaniu, domu lub biurze zauważymy oznaki bytowania gryzoni, powinniśmy jak najszybciej powiadomić odpowiednią firmę. W takiej sytuacji nie ma co zwlekać, gdyż wspomniane gryzonie niezwykle szybko się rozmnażają, i tylko skuteczna deratyzacja umożliwi ich likwidację.

My jako najskuteczniejsza firma czyszcząca w Łodzi, działająca już od przeszło 10 lat dysponujemy nie tylko najnowocześniejszym sprzętem, ale i niezwykle skutecznymi środkami chemicznymi. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie fachowców, których wiedza jest potwierdzona licznymi certyfikatami, a umiejętności pozwalają skutecznie pozbyć się myszy jak i szczurów.

I-PRANIE24.pl jako profesjonalna firma z ogromnym doświadczeniem w branży oferujemy deratyzację w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach, dojeżdżając do klienta. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług, kontaktu oraz rezerwowania terminów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.